12T

DISAIN

Humus 12T haagise kast on valmistatud minimaalse detailide arvuga, mis tõstab märkimisväärselt selle tugevust. Samuti on võimalik kastile lisada kulumiskindlast terasest Hardox 450 põhi ja küljed, mis suurendavad vastupidavust ja kulumiskindlust, võimaldades kallurhaagisega vedada nii kive kui teisi raskemaid materjale haagist kahjustamata. Humus haagiste disaini juures järgime puhast joont, et pakkuda lihtsust ja parimat funktsionaalsust.

RATTAD

Humus 12T kallurhaagisel on kasutusel 500/50-17 rehvid. Võimalik on valida erinevate rehvitüüpide ja -mustrite kui diagonaal- ja radiaalrehvide vahel, kusjuures viimased tagavad tunduvalt sujuvamad sõiduomadused. Floatation rehvimustril (nn hokikepimuster) on omadus ennast ise põllumudast puhastada, et maateele sõites jääksid teed puhtaks.

FUNKTSIONAALSUS

Humus haagistel on 50° kallutusnurk, mis tagab efektiivse ja ohutu mahalaadimise isegi suurema hõõrdetaksitusega materjalide puhul. Mahalaadimise teevad lihtsaks ka erinevad kasutusel olevad tagaluugid. Standardvarustuses on kasutusel tagaluuk, mis avaneb nii mehaaniliselt kui uksena haagise küljele. Lisavarustusena on võimalik valida erinevate hüdrauliliselt käitavate luukide vahel. Hüdrauliline tagaluuk avaneb kasti ülemisest servast kõrgemale, mis on lihtsustab kõrgemate koormate mahalaadimist.

Ehitussektori klientidel on võimalus lisada kallurhaagise kasti kinnitusaasad, et muuta tööriistade ja rasketehnika transport kiiremaks ja mugavamaks. Lisades kastile kõrgendused on võimalik Humus 12T haagise mahtu suurendada ligikaudu kaks korda. Väikekallurite tootepere võimaldab kliendil leida endale sobiva haagise nii erineva mahu kui ka kandevõime näitajatest lähtuvalt.
Kui sa soovid kaasaegset, turvalist ja keskkonnaga arvestavat haagist, millel on madalad kasutus- ja hoolduskulud, siis võta meiega ühendust ning küsi pakkumist allpool piltide juures olevalt vormilt.
 
SPETSIFIKATSIOON
 
Pikkus (mm) 6300
Laius (mm) 2550
Kõrgus (mm) 1930 - 2620
Kasti sisemõõtmed (mm) 4450/2280/750
Maht (m³) 7,5
Maht kõrgendustega (m³) 14,6
Tühimass (kg) 3400
Kandevõime (kg) 12000
Täismass (kg) 15400
Kiirus (km/h) 40
Kallutusnurk (deg) 50
Standard rattad 500/50-17
Pidurid (hüdraulilised) ühel teljel


HUMUS from Humus on Vimeo.

 
Banner
 

Tööstuse 7 // 72720 Paide, Estonia // kristjan.koljalg@pmt.ee // +372 5622 8968