LSH3

Otsid unikaalset ja mitmekülgset universaalhaagist, mis vastaks kõikidele sinu transpordivajadustele? Tutvustame sulle Humus LSH3 universaalhaagist – tõeline mängu muutja, mis tõstab su töö efektiivsust ja muudab iga veo lihtsamaks kui kunagi varem!

DISAIN, UNIVERSAALSUS JA FUNKTSIONAALSUS ON LSH3-s ÜHENDATUD

Meie Humus haagiste disain põhineb puhastel joontel ja tipptasemel funktsionaalsusel. Universaalsuse mõttes on see haagis, mis sobib aastaringseks kasutamiseks, olenemata transporditavast materjalist. Mis muudab Humus LSH3 eriliseks?  

Suurepärane mahutavus ja kandevõime: See haagis mahutab kuni 70% rohkem pehmet materjali tänu koorma tihendamise võimalusele. Samal ajal on tal kandevõime 20 tonni, võimaldades sul vedada suuri koguseid ilma muretsemata.

Kiire ja tõhus mahalaadimine: Hüdrauliliselt lükkav sein võimaldab sul materjali kiiresti ja kahjustamata maha laadida. See on kuni 5 korda kiirem võrreldes traditsiooniliste meetoditega.

Kulumiskindel ja vastupidav: Haagis on valmistatud kulumiskindlast SSAB Hardox terasest, tagades pika eluea ja vastupidavuse ka raskemate materjalide vedamisel.

Mugavus ja manööverdusvõime: Haagise madal raskuskeskus, pööravad sillad ning võimalus paigaldada hüdrauliline küljele volditav koormakate teevad manööverdamise lihtsaks isegi piiratud kõrguse ja ruumiga kohtades.

Lisaväärtus: Sa ei vaja mahalaadimiseks eraldi vastuvõtvaid masinaid, mis säästab aega ja ressursse. Lisaks on haagisel õhkvedrustus kõigil telgedel, tagades suurepärase stabiilsuse nii sõites kui ka laadides.

Kui soovid haagist, mis on tõeliselt mitmekülgne, efektiivne ja vastupidav, siis Humus LSH3 universaalhaagis on sinu valik. Ära lase võimalust mööda – võta ühendust meie meeskonnaga ja küsi lisainfot või telli juba täna! Suurenda oma töö tõhusust ja muuda materjali vedamine lihtsamaks koos Humus haagistega. Teeme sinu töö lihtsamaks ja tulusamaks!
 
SPETSIFIKATSIOON
 
Pikkus (mm) 11975
Laius (mm) 3000
Kõrgus (mm) 3930
Kasti sisemõõtmed koos mahuluugiga (mm) 10040/2845/2000
Hardox 450 põhi/küljed/esiosa (mm) 3/3/3
Maht (m³) 52
Tühimass (kg) 11000
Kandevõime (kg) 20000
Täismass (kg) 31000
Kiirus (km/h) 40
Standard rattad 710/50R26.5
Vedrustus Õhk, kõik teljed
Teljed 3 telge. Esimene ja viimane pööravad (mehhaanililselt, traktorile kinnitatud silindrite abil)

 


 
Banner
 

Tööstuse 7 // 72720 Paide, Estonia // kristjan.koljalg@pmt.ee // +372 5622 8968